Naujienos

1 - 2 - 3 - 4 - Sekantis »

Lapkričio 16-17 dienomis VICHY vandens pramogų parke gausių šeimų asocijacijos diena. Gausios šeimos pateikę specialų kuponą galės pramogauti vandens parke su 50 proč. nuolaida. Kuponus galite gauti gausių šeimų bendrijose.

Birželio 1-2 d. Lenkijoje Ščecino mieste vyko Lenkijos gausių šeimų šventė ir Europos gausių šeimų konfederacijos kongresas. Lietuvos gausių šeimų delegaciją sudarė 44 dalyviai, tėvai ir vaikai.

Kovo 23-24 d. vyks Maisto Banko akcija Lietuvos miestuose ir rajonuose. Joje dalyvauja ir gausių šeimų bendrijos. Bendrijos šiam darbui sutelkė nemažą būrį savanorių, kurie dirbs įvairiuose prekybos centruose.

Prasidėjo savaitė be patyčių. Susitelkę galime nugalėti šią ydą visuomenėje. Matykime, girdėkime ir padėkime savo vaikams įveikti šį visuomenėje plintantį reiškinį. Kalbėkimės daugiau su vaikais, neaptarinėkime ir neužgauliokime savo išsireiškimais kitų klasėje, grupėje esančių vaikų savo vaikų rate.

Norime pranešti, kad mūsų šeimos yra pakviestos į konferenciją „ATSAKINGA TĖVYSTĖ“, kuri vyks kovo 17- 18 dienomis Litexpo. ATSAKINGA TĖVYSTĖ – tai tėvų, senelių, globėjų, psichologų, pedagogų, sveikatos specialistų ir pačių vaikų pamėgtas renginys, kuriame žiniomis ir patirtimi dalijasi žymiausi, progresyviausi vaikų ir paauglių auklėjimo bei mokymo profesionalai. Norintys dalyvauti kviečiame registruotis elektroniniu laisku. Daugiau informacijos http://www.atsakingatevyste.lt/

Kiekvieną rudenį rūpinamės, kad šeimos galėtų apsirūpinti atsargomis žiemai, kurios būtų ne tik maistas, bet ir vaistas
Gausios šeimos pasirūpino vitaminų atsargomis savo šeimoms, galėdamos prisirinkti spanguolių Čepkelių rezervate.
Šeimos, kurios apsilankė šiame unikaliame draustinyje, buvo sužavėtos rezervato platybėmis, jo augmenija ir aišku................uogomis. Uogos uogos: mėlynių ir bruknių pakako pavalgyti ir troškulį numalšinti, o spanguolėms negalėjo niekas atsispirti. Jų galėjo pasirinkti savo šeimai ir apsirūpinti vitaminais visam šaltam sezonui.


Radviliškio rajono gausių šeimų asociacijos ,,Šeimos židinys’’ narių kelionė į Kauną

Liepos 12 d. mūsų asociacijos šeimoms, vykdant projektą ,,Radviliškio raj. gausių šeimų socialinės atskirties mažinimas- raktas į kokybišką gyvenimą’’, suorganizuota kelionė į Kauno istorinę LR Prezidentūrą, T.Ivanausko zoologijos muziejų, Vytauto Didžiojo karo muziejų, LIetuvos zoologijos sodą.

Leidykla "BUROKĖLIS" padovanojo asociacijos vaikams puikių, žaismingų ir naudingų knygų vaikams. 800 egzempliorių knygų pasiekė Radviliškio, Panevėžio, Molėtų, Šiaulių ir kituose rajonuose ir miestuose gyvenančias gausias šeimas.

Gausių šeimų bendrija "Vilniaus šeimyna" tarptautinę šeimos dieną šventė Naisiuose. Tėveliai ir vaikai džiaugėsi Naisių teatro parodytu spektakliu "MELAGIŲ PILIS", vėliau šeimos keliavo po Naisių Baltų parką. Smagus piknikas su žaidimais ir minklėmis vainikavo puikios išvykos pabaigą.

Gausių šeimų asociacijos kvietimu rugpiūčio 11 d. Vilniuje lankėsi Europos Gausių šeimų asociacijos prezidentas MARKI LAZSLO.

GAUSIŲ ŠEIMŲ ASOCIACIJA KARTU SU VALDOVŲ RŪMAIS ORGANIZAVO VAIKŲ DIENOS STOVYKLĄ "LEGENDINIS VILKAS".

Gausios šeimos visą gegužės mėnesį galėjo grožėtis Vilniumi iš paukščio skrydžio - Vilniaus televizijos bokšto ir restorano "Paukščių takas". Šeimos, o ypatingai vaikai labai džiaugėsi nuostabiais Vilniaus vaizdais iš 165 metrų aukščio. Šią pramogą šeimoms dovanojo AB Lietuvos radijo ir televizijos centras

UAB "Karolinos kėgliai" dovanojo gausioms šeimoms savaitgalio rytmetį smagiai praleisti lasvalaikio valandas boulinge. Mamos ir tėčiai kartu su vaikais entuziastingai rideno kamuolius mušdami kėglius.

Gausių šeimų bendrijose vyksta ataskaitiniai, ataskaitiniai-rinkiminiai susirinkimai. Šių susirinkimų padaroma metų apžvalga: nuveikti darbai, kokios padarytos klaidos, revizijos komisijos pristato finansines ataskaitas. Apsvarstomos metų būsimi veiklos planai. Nariai išreiškia savo pageidavimus, dalijasi nuomonėmis įvairiais klausimais. Žmonės labiausiai diskutuoja socialinės politikos klausimais.

Sušilkim prie žmogiškumo – Šv. Kalėdų laužo
Ir tie, kurie liūdni, ir tie, kurie linksmi.
Ir šilumos, lyg duonos atsikandę,
Pabūkim linksmesni, pabūkim geresni. Linksmų Kalėdų!
Lai Šv. Kalėdų prasmė pripildo jūsų namus šilumos ir jaukimo. Lai visada gyvena tikri jausmai, draugai, tikros svajonės. Su šventėm.

Kino teatrai Vilniuje, Kaune, Panevėžyje, Šiauliuose ir Klaipėdoje pakvietė vaikus į Gerumo kino seansus vaikams. Nuo gruodžio 7 dienos iki gruodžio 20 dienos vaikai galėjo žiūrėti kino teatruose tokius pamėgtus animacinius filmus: "Biaurusis aš", "Didysis skrydis", "Dėžinukai""Namai", "Septintasis nykštukas" ir kitus. Šimtai vaikų galėjo pasidžiaugti tokia pramoga. Dideliame ekrane susitikti su pamėgtais herojais. Į šiuos seansus atvažiavo gausių šeimų vaikai iš Molėtų, Radviliškio ir kt. rajonų.

Kalėdos – stebuklų, gerumo ir nuoširdaus dalijimosi metas!
Kviečiame visus apsilankyti Prezidentės Dalios Grybauskaitės inicijuotoje ir šeštą kartą vyksiančioje, gerumą kuriančioje ir šilumą skleidžiančioje kalėdinėje nevyriausybinių
organizacijų mugėje.Šiandien susitikusi su Vilniaus regiono merais ir jų pavaduotojais socialinės apsaugos ir darbo ministrė Algimanta Pabedinskienė kvietė juos būti aktyviais ir prisidėti, kad naujoji paramos būstui forma – būsto nuomos ar išperkamosios būsto nuomos mokesčių dalies kompensacija – įsibėgėtų ir socialinio būsto laukiančiųjų eilės mažėtų. Ministerija 2015 m. tam skyrė 2,6 mln. Eur, tačiau per šių metų 9 mėnesius savivaldybės šių lėšų nepanaudojo.

Gausios šeimos Šiauliuose, Vilniuje padėjo ne tik virti "Draugų uogienę" miesto šventėje, bet ir triūsė šilauogių ūkyje Dargužiuose, renkant uogas.
Šilauogių ūkis -didelis ir veiklos jame užtektinai. Uogos tiesiog pakerėjo talkininkus, o dar labiau pakerėjo sutikęs talkininkus
gerb. Petras Basalykas- įmonės direktorius, kuris labai noriai ir su pasididžiavimu papasakojo apie uogų karalienę - šilauogę. Jų auginimo specifiką, ką galima iš jos pagaminti. Daugelis talkininkų pirmą kartą matė šilauogių krūmą ir lsvyrančias šakas nuo uogų derliaus. Šeimoms buvo leista pasirinkti uogų ir savo šeimai. Vėliau šeimos sutarė, kad mielai galės talkininkauti kai ūkyje prireiks papildomų rankų, už galimybę pasirinkti uogų savo poreikiams. Daugiau žiūrėti nuotraukų galerijoje

3 miestai, 18 šeimų, 119 vaikų, 57 šeimyninės picos – tokie visą vasarą vykusios socialinės iniciatyvos gausioms šeimoms rezultatai, prie kurių prisidėjo ir žinomos šeimos. Šokėjas ir dainininkas Tadas Rimgaila su žmona Liucina bei aktorė Redita Dominaitytė su sūnumi Ugniumi Luku birželį dviem gausioms šeimoms iš Vilniaus dovanojo savo kurtas ir iškeptas picas. Taip prasidėjo visą vasarą trukusi picerijų tinklo “Čili pica” socialinė iniciatyva.

Gausių šeimų asociacija ir UAB "RIMI LIETUVA" palydėjo į pirmą klasę 84 vaikus iš įvairių Lietuvos miestų ir rajonų. Bendrijos organizavo šventes, kurių metu būsimiems pirmokėliams buvo įteiktos kuprinės su visomis reikalingomis mokyklinėmis priemonėmis. Šventėse dalyvavo rėmėjai, Seimo nariai, savivaldybių atstovai.
Molėtų ir Vilniaus gausių šeimų bendrijos pirmokams šventė vyko Dubingiuose -Asvejos regioninio parko lankytojų centre

Gausių šeimų asociacija 2015 metais švenčia savo įkūrimo 25 - tį.

Organizacija įkurta 1990 m. balandžio 30 d. Registruota Ministrų tarybos sprendimu. Organizacija registruota Lietuvos Tautosaugos bendrija "Šeimyna", 2004 metais organizacija pakeitė pavadinimą -Gausių šeimų asociacija. Organizacijos veikla, struktūra liko nepakitusi, tik su labiau žinomu ir suprantamu pavadinimu

Pasakų herojus Grinčas sugebėjo pavogti iš vaikų kalėdų šventę ir dovanas, kurias kalėdų senelis atvežė vaikams.

Šeimos, vaikai kuriantys ir gaminantys įvairius rankų darbo suvenyrus buvo pakviesti dalyvauti Kalėdinėje mugėje Daukanto aikštėje. Mugės dalyviai pristatys daug įvairių darbelių: mezginiai, papuošalai, karpiniai, skiautiniai, atvirukai ir dar daug kitokių darbelių. (Nuotraukų galerijoje bus pristatytos akimirkos iš mugės)

Nuoširdus AČIŪ UAB "RIMI LIETUVA" už nuostabias dovanas pirmokams - kuprines pilnas mokyklinių priemonių

Nuoširdus AČIŪ LIETUVOS NACIONALINIO MUZIEJAUS VALDOVŲ RŪMAMS už nuostabią galimybę surengti Pirmokų šventę rūmuose. Vaikams ir jų tėveliams prisiliesti prie LIETUVOS istorijos, jos valstybingumo ištakų.

Rugpiūčio 29 dieną Valdovų rūmų didžiojoje salėje 116 pirmokų iš gausių šeimų bus įteiktos rėmėjų dovanos- kuprinės su visomis kanceliarinėmis priemonėmis. Šventėje dalyvaus vaikai iš Molėtų, Šiaulių rajono, Šiaulių miesto, Panevėžio raj, ir Panevėžio miesto, Radviliškio raj., Kauno m., Vilniaus m. ir t.t.

Panevėžio Gausių šeimų bendrija „Panevėžio šeimyna“ džiaugiasi galėdama pakviesti gausias šeimas į tradicinį sąskrydį, kuris vyks 2014 m. liepos mėn 11/13 dienomis Karsakiškyje, Strazdelio pagrindinės mokyklos teritorijoje prie bendruomenės kultūros namų.


Seime rengiamas nacionalinis forumas "Šeima ir vaikai ateities Lietuvoje". Jame planuojama aptarti santuokos instituto, šeimos konstitucinės sampratos, Stambulo konvencijos įtakos šeimai, gyvybės apsaugos iki gimimo, vaiko ir tėvų teisių apsaugos bei kitas temas.

Pirmą mėnesio sekmadienį švenčiame MAMOS dieną. Patys gražiausi žodžiai, mintys, skirti MAMAI
Gegužės 15 diena -Tarptautinė šeimos diena. 1995 metais Jungtinės tautos paskelbė šią dieną Šeimų diena. Asociacijos pastangomis ši diena Seimo nutarimu įtraukta į Lietuvos žymimų dienų sąrašą.

Gegužės 31 d. SADM kviečia visas šeimas į Harmonizavimo parką Prienų raj.

Balandžio 11-12 dienomis
Maisto banko akcija prekybos centruose

Gausių šeimų asociacija sveikina visus teatralus su TARPTAUTINE TEATRO DIENA. Geriausios kūrybinės sėkmės linkime Jums.
Nuoširdžiai dėkojame už galimybę gausioms šeimoms apsilankyti jūsų teatruose, dėkojame, kad galime pamatyti ir pasidžiaugti jūsų kūrybinių kolektyvų sėkme. Ačiū jums už suteiktas akimirkas ne tik akims, bet ir sielai.

Lietuvos nacionalinis akademinis dramos teatras pakvietė į spektaklio premjerą "KOSMOSAS +", skirtą visai šeimai. 50 gausių šeimų vaikų su tėveliais apsilankę teatre džiaugėsi patirtomis emocijomis.

Kasmetinis, tradicinis mažojo krepšinio turnyras įvyko kovo 22 d. Šeimos pamėgo šią sporto šventę. Joje dalyvauja ir dideli ir maži, viena iš sąlygų, žaidžiantis vienas iš tėvelių kartu su dviem savo atžalomis. Komandos paskirstomos pagal amžiaus grupes. Šios varžybos neturi pralaimėjusių. Čia viešpatauja azartas, gera nuotaika ir solidarumas.
Visi dalyviai gavo dovanas-prizus: dovanų čekius - rėmėjas Ramūnas Karbauskis,
rankšluoščius - rėmėjas "Rimi Lietuva"
kt. smulkmenos

Kalėdiniai renginiai gausių šeimų vaikams buvo užbaigti puikiu spektakliu ’DIEVO VAIKELIS" parodytu Naisių Vasaros Teatro artistų. Vilniaus vaikų ir moksleivių rūmų didžioji salė buvo pilnutėlė vaikų ir tėvelių, kurie negailėjo aplodismentų teatro aktoriams už šiltą, betarpišką bendravimą su publika. Tėvai ir vaikai ilgai aptarinėjo istoriją išgirstą naujame spektaklio pastatymo kontekste.

Gausių šeimų asociacija ir UAB "RIMI LIETUVA" bendradarbiauja vykdydami projektą "Pirmokų palydėtuvės į mokyklą". Pirmokai iš 98 gausių šeimų, gyvenančių Radviliškio, Molėtų, Šiaulių rajonuose, Vilniaus, Kauno, Klaipėdos, Panevėžio, Šiaulių miestuose gavo dovanų puikias kuprines pilnas labai kokybiškų mokyklinių priemonių. Vaikams buvo organizuotos šventės, kuriose dalyvavo ne tik šeimos, bet ir svečiai iš valstybinių institucijų, rėmėjai.
NUOŠIRDUS AČIŪ UŽ PARAMĄ UAB "RIMI LIETUVA"

Gausių šeimų vaikai iš Šiaulių raj., Šiaulių m., Vilniaus atostogas leido Šventojoje, organizuotoje stovykloje.

Birželio 1-ąją Vilniaus prekybos ir pramogų centre "Akropolis" atidaryta šeimos herbų paroda. Šeimos herbus kūrė gegužės 11 Gausios šeimos dieną. Konkurse dalyvavo apie 80 šeimų.

Šiandien Vilniaus mokytojų namų kiemelyje daugiau nei 90 šeimų susirinko atšvęsti kasmetinę „Gausių šeimų dieną“. Šventės svečiai šiemet sugužėjo iš Vilniaus, Kauno, Šiaulių raj., Klaipėdos, Panevėžio ir Molėtų regionų.

MIELOS MAMOS,

Žodis MAMA, rodos, neilgas, bet kiek jame prasmės, jaudulio, susikaupimo, laimės. Linkiu, kad Jūs visada būtumėte žavios, laimingos, įprasminusios save, savo norus ir svajas savo vaikuose. Kad jie nenustotų Jūsų džiuginę savo meile ir atsidavimu Jums.

Būkite laimingos!

Su meile

Gegužės 11 dieną (šeštadienį) Vilniaus mokytojų namų kiemelyje vyks kasmetinė „Gausių šeimų diena“. Šį kartą šventėje pagrindinis dėmesys bus skiriamas vaikų ugdymui ir kūrybiškumo skatinimui, o po renginio visi jo svečiai bus pakviesti į ekskursiją po Vilniaus senamiestį.

Siekiant pagerbti gausias Lietuvos šeimas, o taip pat – parodyti visuomenei, kad gausi šeima yra linksma ir turtinga savo dvasia šeima, gegužės 11 dieną ketvirtą kartą rengiama „Gausių šeimų diena“, kuri šiemet vyks „Mokytojų namų“ kiemelyje. Gausios šeimos diena tuo pačiu metu vyks visose Baltijos šalyse, kuriose pagrindinis iniciatyvos rėmėjas – bankas BIGBANK – piniginiu prizu apdovanos po vieną „Metų gausią šeimą“. Ja tapti gali visos, iki gegužės 1 dienos spėjusios užsiregistruoti šeimos, auginančios tris ir daugiau vaikų.

Gegužės 11 dieną Vilniaus mokytojų kiemelyje vyks ketvirtoji GAUSIŲ ŠEIMŲ DIENA-2013.
Kviečiame šeimas dalyvauti METŲ GAUSIOS ŠEIMOS rinkimuose -siųsti šeimų aprašymus.
Vaikus kviečiame dalyvauti LANKSTYMO IŠ POPIERIAUS DARBŲ konkurse.

Mažojo krepšinio šeimų turnyras

Kovo 17d. bendrijos "Vilniaus šeimyna" gausios šeimos smagiai laiką leido dalyvaudami mažojo
krepšinio šeimų turnyre. Šeimos susirinko ne tik žaisti, bet ir palaikyti
savo bičiulių ir draugų komandas. Komandas sudarė vienas iš tėvelių ir du
vaikai. Buvo sudarytos dvi amžiaus grupės: vaikai iki 12 metų ir vaikai nuo
12 metų, tėvelių amžius neribojamas. Pasibaigus turnyrui visos komandos
gavo dovanas ir saldžiuosius prizus. Šventę vainikavo jaunimo ir tėvelių
varžybos. Nors tėveliai ir mamos puikiai žaidė, bet nugalėjo jaunimas (mūsų
vaikai).Atsiprašome savo svetainės lankytojų, kad ilgą laiką neatnaujinome svetainės. Tam buvo objektyvios priežastys. Bet mes gyvuojame, ir toliau dirbame.
Tikimės ateityje Jūsų nenuvilti ir pateisinti lūkesčius savo veikla ir pastoviai informuodami svetainėje apie būsimus ir prėjusius įvykius.

Kalėdų stebuklus ir džiaugsmą gausių šeimų vaikams ir tėveliams bendrijos kūrė kartu su geradariais iš įvairių organizacijų. Kauno šeimos galėjo džiaugtis ne tik Kamerinio teatro spektakliu, bet ir surengta šventine popiete PC MEGA (gausesnems šeimoms). Panevėžio, Šiaulių šeimos pačios ruošė Kalėdinius spektaklius. Vilniaus m. 160 vaikų žiūrėjo spektaklį valstybiniame jaunimo teatre "Juzė Dykaduonis". Kalėdų Seneliai nepamiršo ir kalėdinių dovanėlių.

Asociacija kartu su savo rėmėjais palydėjo į mokyklą 103 pirmokus. Mokiniai gavo kuprines pilnas mokyklinių reikmenų. Šventės netu vaikai koncertavo, vaidino, žaidė, vaišinosi skanėstais. "Nauja, graži kuprinė, sąsiuviniai, pieštukai, guašas ir pieštukinė................, o kiek čia visko!!! " džiūgavo laimingas Darius. Šventės tuo nesibaigė. Kas keliavo dar pramogauti ant ledo, kas važiavo pramoginiu autobusu (žiūrėkite galerijoje), kas į boulingą.

Šventės rėmėjas "Rimi Lietuva"


Nuoširdžiai dėkojame privačiam asmeniui paaukojusiam mūsų asociacijai 843,43 litus. Jūsų auka bus tinkamai panaudota ir apie tai informuosime mūsų puslapyje. Linkime Jums sveikatos ir viso geriausio.

Nuo liepos 02 dienos prasideda gausių šeimų šeimyninio poilsio projektas Šventojoje. Visą vasarą iki rugpiūčio pabaigos šeimos turės galimybę minimaliomis sanaudomis ilsėtis prie jūros. Poilsio trukmė viena savatė. Per sezoną pailsės 90 šeimų (t.t. apie 450 vaikų).

Birelio 29- liepos 01 dienomis Kauno raj. Duobakalnyje vyks Lietuvos gausių šeimų sąskrydis "Vaivorykštės spalvos". Maloniai kviečiame visus dalyvauti. Sąskrydžio programa žemiau.

Pradedame vaikų stovyklą Šventojoje. Stovyklaus 60 vaikų iš Vilniaus ir Šiaulių. Stovykla bendro profilio: daug sportinių užsiėmimų, kūrybiniai vakarai. Visi tikimės gražių, saulėtų dienų, kada galėsime ne tik sportuoti, bet ir maudytis jūroje.

Nuoširdus AČIŪ privačiam asmeniui parėmusiam asociacijos veiklą 380 litų. Dėkojame Jums. Jūsų parama bus panaudota organizuojant vaikų stovyklą Šventojoje.

Gegužės 12 dieną Lietuvos zoologijos sode įvyko gausios šeimos diena. Dalyvius skaičiavome šimtais. Šeimos atvyko iš Klaipėdos, Skuodo, Plungės, Panevėžio, Vilniaus, Kauno, Molėtų.
Dėkojame mūsų šventės rėmėjams:
BIGBANK AS FILIALAS
UAB "DRUSKININKŲ RASA
UAB "EUGESTA"
AB PREMIA KPC
LIETUVOS ZOOLOGIJOS SODUI
UAB "RESITA"
www.mama.lt
VĮ "Geros valios projektai"
LPF "Maisto bankas"Gegužes dieną Lietuvos gausios šeimos rinkosi į Kauno zoologijos sodą.

Gausių šeimų asociacija kartu su banku BIGBANK jau trečią pavasarį iš eilės rengia „Gausios šeimos dieną“. Gegužės 12 dieną (šeštadienį) nuo 12 val. gausios šeimos iš visos Lietuvos šurmuliuos Kauno zoologijos sode, kur tuo pačiu metu bus skelbiamas vasaros sezono atidarymas.

Balandžio pirmąją gausios šeimos ne tik pokštavo, bet ir smagiai laiką leido dalyvaudami mažojo krepšinio šeimų turnyre. Šeimos susirinko ne tik žaisti, bet ir palaikyti savo bičiulių ir draugų komandas. Komandas sudarė vienas iš tėvelių ir du vaikai. Buvo sudarytos dvi amžiaus grupės: vaikai iki 12 metų ir vaikai nuo 12 metų, tėvelių amžius neribojamas. Pasibaigus turnyrui visos komandos gavo dovanas ir saldžiuosius prizus. Šventę vainikavo jaunimo ir tėvelių varžybos. Nors tėveliai ir mamos puikiai žaidė, bet nugalėjo jaunimas (mūsų vaikai).

Vilniaus miesto gausios šeimos smagiai užgavėnes šventė Burbiškėse. Pralenkdami vėją vaikai smagiai su tėveliais čiuožė nuo kalnelių, išvarė žiemą iš kiemo -sudegindami Morę. O kokios užgavėnės be blynų, dešrelių, keptų ant laužo, karštos arbatos. O prisivalgius smagu šokti ir dainuoti.

Kalėdos - stebuklų metas. Tokius stebuklus darė žmonės pilni gerumo ir noro padėti silpnesniam. Įmonės prieš Kalėdas aplankė apie 120 gausių šeimų gyvenančių įvairiose Lietuvos vietovėse.
Šeimos ir asociacija taria Jums visiems
NUOŠIRDUS AČIŪ!!!

Kalėdas šventė 880 vaikų iš gausių šeimų. Bendradarbiaujant su portalu www.Aukok.lt gausių šeimų vaikai buvo pakviesti Kalėdas švęsti į Lietuvos teatrus. Vilniaus regiono vaikai pamatė spektaklį "Grybų karas" Akademiniame dramos teatre ir spektaklį "Juzė dykaduonis" akademiniame jaunimo teatre. Panevėžio regiono vaikai buvo pakviesti į Meno tetrą,
Kauno regiono vaikai prie Kalėdinės eglutės buvo sugarmėję į Kauno dramos teatrą pasižiūrėti spektaklį "Alisa stebuklų šalyje", Šiaulių miesto ir rajono vaikai smagiai šventę šventė Šiaulių dramos teatre, Klaipėdos m. vaikai linksminosi ir ir žiūrėjo spektaklį Žvejų rūmuose.
Kalėdų Senis vaikams nepagailėjo ir dovanų, kurias jam sudėjo į maišą MAISTO BANKAS, UAB "EUGESTA", UAB "SANITEX", JAUNIMO ORGANIZACIJOS

VĮ "Geros valios projektai" ir portalas "Aukok" parėmė Gausių šeimų asociacijos projektą "Prie Kalėdinės eglutės...".Projekto metu apie 880 vaikų apsilankys teatruose Panevėžyje, Šiauliuose, Kaune, Klaipėdoje ir Vilniuje. Vaikai žiūrės Kalėdinius spektaklius, susitiks su Kalėdų Seneliu,šoks, dainuos, o po visų linksmybių ir dovanėles dalins.

Gausių šeimų asociacija pakviesta dalyvauti Kalėdinėje labdaros mugėje Prezidentūros kiemelyje. Bus pristatyti vaikų ir suaugusiųjų darbai, kurie pradžiugintų kiekvieną, gavus tokią dovaną: siuvineti paveiksliukai, riešinės, Kaledinės atvirutės, Kalėdiniai vainikai, darbeliai iš karoliukų, keramikos darbai, įvairūs papuošalai, dovanų maišeliai, ir daug kitų darbelių. Kviečiame apsilankyti visus visus didelius ir mažus, nes kiekvienas rasite ką nors mielo ir įdomaus.

Spalio 29-30 dienomis gausios šeimos gali apsilankyti VICHY parke su 50 proc. nuolaida pasirinktam laikui ir pateikę nuolaidų kuponą. Dėl nuolaidų kuponų prašome kreiptis į asociacijos padalinius- bendrijas arba į asociaciją.

Atsisakeme TEO paslaugu. Laidinįtelefoną atjungėme dėl neefektyvaus jo panaudojimo. Didžioji dauguma šeimų naudojasi mobiliojo ryšio operatorių paslaugomis. Mūsų organizacijos mobilus +37065057895, rašykite laiškus į elektroninį paštą.

VšĮ Vaiko ir tėvų centras „Aš ir mes“ vykdo projektą „Šeimos stabilumo stiprinimas“, finansuojamą Socialinės apsaugos ir darbo ministerijos.
Projekto tikslas - teikti psichosocialinę pagalbą sutuoktiniams, tėvams ir vaikams, stiprinant šeimos narių tarpusavio santykius, suteikiant žinių apie naujus konfliktų sprendimo būdus, ugdant pozityvaus bendravimo šeimoje įgūdžius.

Gausių šeimų asociacija kartu su "RIMI LIETUVA" į mokyklą išleido 62 pirmokus iš gausių šeimų. Vaikai gavo dovanas-kuprines pilnas kanceliarinių priemonių, kurios labai reikalingos mokinukui.
Bendrijos įvairiai organizavo šią šventę vaikams, jos vyko boulinge, parkuose, McDonald’s restorane.

Vasarai prasidejus, prasideda ir vaikų stovyklos. Nuo birželio 15 d. prasideda vaikų stovykla Šventojoje. Vaikai smagiai leis laiką sportuodami, keliaudami, ruošdami ir dalyvaudami įvairiose viktorinose, renginiuose.

Gegužės 21 dieną Lietuvos gausios šeimos rinkosi į Europos parką. Metų gausia šeima nominuota Urbonavičių šeima iš Kauno. Paskatinamieji prizai įteikti Kubilių šeimai iš Panevėžio ir Graužų šeimai iš Druskininkų. Apdovanoti atminimo dovanomis eilėraščių konkurso nugalėtojai, kūrę eilėraščius apie šeimą. Šventės metu koncertavo vaikai,visi žiūrėjo spektaklį. Šventę vainikavo muilo burbulų fiesta. Po visų pasirodymų šeimoms buvo organizuotas piknikas, kurio metu visi vaišinosi picomis, saldumynais. Po to šeimos smagiai leido laisvą laiką Europos parke, vaikai pramogavo atrakcionuose.

Gegužės 21 dieną Europos parke vyks Gausios Šeimos diena. Renkama gausi metų šeima. Apdovanojimi eilėraščių konkurso "Mano šeima" nugalėtojai.
Šiandien (04 20)prasideda kandidatų registracija „Gausios metų šeimos“ titului pelnyti


Pradedame šeimų registraciją šeimyniniam poilsiui Šventojoje. Nuo birželio mėn. III dekados prasidės vasaros poilsio programa "Šeimynėlė". Kviečiame registruotis. Viso 9-10 pamainų, po 7 dienas. Registracija vykdoma iki gegužės 14 dienos.

Su atbundančiu pavasariu ir sugrįžtančiais paukščiais artėja pati gražiausia pavasario šventė - Velykos. Tegul į Jūsų namus ateina švelnus saulės spindulys, pirmųjų pavasarinių gėlių kvapas, o kartu su numargintais margučiais stiprybė, meilė ir džiaugsmas. Jums noriu palinkėti iš visos širdies, Kad sieloje gerumo gėlės skleistųs. Kad jėgos vėl
atgimtų su gamta, Kad šviesią mintį dar geresnę keistų. Kad duona ir medum kvepėtų Jūs namai, Kad būtų jie užuovėja saugiausia. Kad baltas angelas - dangaus pasiuntinys - Juos saugotų, globotų, neapleistų. SU GRAŽIAUSIA PAVASARIO ŠVENTE !!!

Gausių šeimų asociacija gyvena dvidešimt metų. Tiek metų gyvena Vilniaus ir Kauno gausių šeimų bendrijos.

Kviečiame visas gausias šeimas aktyviai dalyvauti akcijoje "Darom - 2011". Susitvarkykime aplinką, surinkime šiukšles, kad visiems gyventųsi gražiau ir švariau.

Kovo 26 dieną gausios šeimos dalyvaus tradiciniame mažojo krepšinio turnyre, kurį organizuoja bendrija "Vilniaus šeimyna". Kviečiame šeimas dalyvauti.

Kovo 15 dieną bendrija "Vilniaus šeimyna" kviečia į paskaitą "Vaikų imuniteto stiprinimas". Paskaitą skaitys dr. D. Jakubonienė. Paskaitos pradžia 18 val. Vieta: Kaštonų 3-9. Norinčius kviečiame dalyvauti.

Nuo šiol galėsime gyvai diskutuoti, bendrauti, dalintis naujienomis. Kviečiame prisijungti gausias šeimas ir joms prijaučiančius.

Prašome aktyviai dalyvauti projekto svarstyme, nes daugelis įstatyminių nuostatų keičiasi iš esmės, todėl nelikite abejingi ir laiku teikite pasiūlymus.
Įstatymą rasite:
www.Lietuvos respublikos Teisės aktų projektai, dokumento Nr.11-326-01

„Bel Canto“ Šv. Kalėdų koncerte skambės tiek klasikiniai, tiek populiariojo žanro kalėdiniai kūriniai, tokie kaip „What a Wonderful child“, „Santa Clause is Comin‘ to Town“, „Let it snow! Let it snow! Let it snow!“ „Have Yourself a Merry Little Christmas“ ir kt., taip pat Gospel kompozicijos, daugelis kurių tapo šiuolaikinių Kalėdų muzikiniu simboliu. Šventinį vakarą įrėmins giesmės - lietuviškųjų Šv. Kalėdų muzikiniai ženklai.

Prezidentūros kiemelyje – kalėdinė labdaros projektų mugė
Asociacijos nariai siūlys vaikų, mamų darbus, kuriuos gamina užimtumo centruose, klubuose. Mugės lankytojai galės įsigyti Kalėdinių atvirukų, suvenyrų iš karoliukų, Kalėdinių vainikų, skiautinių, dovanų maišelių, riešinių ir kt. mielų rankų darbo gaminių. Kviečiame visus aplankyti mugę ir mūsų stendą, kurio Nr.3-4
Laukiame Jūsų visų!


Nuoširdžiai dėkojame visiems aukojusiems Maisto banko akcijoje gausioms šeimoms.
Jūsų parama labai svarbi didelėms šeimoms. Ačiū Jums!
Suaukota produktų:
Vilnius - 901 vnt
Panevėžys - 960 vnt.
Šiauliai - 1380 vnt.
Kaunas - 1550 vnt.

Klaipėdos daugiavaikių šeimų bendrija su draugišku vizitu lankėsi Kaliningrado gausių šeimų federacijoje.

Rugjūčio 31 d. Gausių šeimų asociacija jau šeštus metus iš eilės bendradarbiaudama su mažmeninės prekybos tinklu „Rimi Lietuva” naujiems mokslo metams į mokyklą padėjo suruošti 106 gausių šeimų pirmokus iš Vilniaus, Kauno, Šiaulių, Klaipėdos, Panevėžio, Molėtų ir Kupiškio raj

Vaikų atostogos prasidėjo. Bendrija "Vilniaus šeimyna" ir Šiaulių gausių šeimų bendrija organizuoja vaikų stovyklas Šventojoje. Organizuojamos dvi pamainos, kurių metu pailsės apie 80 vaikų.

Liepos 2-3-4 dienomis Molėtų rajone Joniškyje vyks tarptautinis gausių šeimų sąskrydis. Sąskrydyje dalyvaus gausių šeimų bendrijos, pakviestos gausios šeimos iš Estijos, Latvijos, Kaliningrado regiono. Sąskrydžio metu šeimos dalyvaus sportinėse varžybose, pristatys kultūrinę programą.

Vilniaus miesto gausios šeimos kartu su partneriais VĮ "Rūpi" organizuoja ir dalyvauja talkoje Trakuose, kur tvarkys ežerų salas.

Gegužės 14-15-16 dienomis Klaipėdoje vyko paroda "Šeimynėlė", kurioje dalyvavo ir asociacija. Parodos metu buvo pristatyti vaikų ir tėvų darbai. Parodos dalyviai galėjo mokytis įvairių darbelių: velti iš vilnos, daryti dekupažą, megzti riešines, siuvinėti ir siūti šilko juostele, daryti atvirutes, groti dūdele.
Darbus, kuriuos darė asociacijos tėvai ir vaikai galite peržiūrėti nuotraukų galerijoje

Šventės metu buvo nominuotos 3 šeimos, iš jų Zitos ir Kęsto Mačiulių šeima, auginanti 6 vaikus, nominuota
"Gausi šeima-2010".
Beresnevičių šeima iš Radviliškio rajono, Tuinylų šeima iš Vilniaus konkurso nominuotos apdovanotos konkurso diplomais ir rėmėjų atminimo dovanėlėmis.

Prasidėjo šeimų registracija vasaros projektui "Šeimynėlė". Projektas vykdomas Šventojoje.

Valstybinio Socialinio draudimo ir pensijų sistemos reformos koncepcijoje siūloma ilginti pensijinį amžių, svarstomos motinystės (tėvystės)-išmokų trukmė ir dydis, ligos pašalpos, nelaimingi atsitikimai darbe ir profesines ligos. Asociacija dalyvauja šios koncepcijos svarstymuose, teikia savo siūlymus. Kviečiame visus besidominčius šiais klausimais prisijungti ir siųsti savo pasiūlymus asociacijai, kurie bus įtraukti į bendrus pasiūlymus.

Prasidėjo „Metų šeimos“ rinkimai

Nuo šiandien (balandžio 12 d.) iki balandžio 29 d. galima teikti kandidatūras Gausių šeimų asociacijai dėl garbingo „Metų šeimos“ titulo.

Prasidejo Piešinių konkursas "Mano šeima"

Nepriklausomybės atkūrimo dienos išvakarėse skelbiama konkurso „Darni šeima 2010“ pradžia. Sėkmingai startavęs praėjusiais metais, konkursas sulaukė ne tik didelės visuomenės paramos, bet ir gražaus norinčiųjų dalyvauti jame būrio. Akivaizdu, kad Lietuvoje yra gausu darnių, gražių, išradingų šeimų. Konkurso organizatoriai yra įsitikinę, kad tokių šeimų yra daug daugiau! Šeimos, kurios 2009 metais konkurse nedrįso, o gal nespėjo dalyvauti, kviečiamos tai padaryti šiemet.

KLAIPĖDOS DAUGIAVAIKIŲ ŠEIMŲ BENDRIJOS VAIKAMS KALĖDŲ ŠVENTĘ TEATRE DOVANOJA MIESTO ROTARY KLUBAS
KAUNO ASOCIACIJA "VAIVORYKŠTĖS TAKU" KALĖDŲ ŠVENTĘ ORGANIZUOJA KAMERINIAME TEATRE
BENDRIJA "VILNIAUS ŠEIMYNA" KALĖDAS ŠVENČIA NACIONALINIAME AKADEMINIAME DRAMOS TEATRE

KALĖDŲ SENIO DOVANOS IŠ KRAFT FOODS ŠALIES IR MAISTO BANKO. AČIŪ JUMS!

Nuoširdus AČIŪ visiems, paaukojusiems savo 2 proc. mūsų padaliniams. Geriausios sėkmės visiems Jums!

Senas ir gražias paramos tradicijas turinčios UAB "EUGESTA" darbuotojai kasmet aplanko gausias šeimas. Kauno, Vilniaus, Klaipėdos gausios šeimos ir šiais metais džiaugėsi sulaukusios svečių.

VĮ "Rūpi" kviečia bendrijos "Vilniaus šeimyna" gausias šeimas lapkričio 8 dieną 13 val. į kino teatrą "Pasaką" pasižiūrėti filmą "Choristai", skirtą visai šeimai

Kasmet mus džiugina tradicinės būsimų pirmokų iš gausių šeimų palydėtuvės į mokyklą. Pirmokų šventė vyksta rugpjūčio 27-31 dienomis. Šiais metais į mokyklą palydėta beveik šimtas – 99 pirmokai – iš 8-ių bendrijų. Vaikams įteiktos kuprinės su visomis reikalingomis mokyklinėmis priemonėmis. Šventės rėmėja – UAB „Rimi Lietuva“.

Tęstinis projektas „Pažinkime gimtąjį kraštą“ supažindina tėvelius ir jų auginamą jaunąją kartą su Lietuvos istorija ir lankytinomis unikaliomis vietovėmis bei architektūriniais paminklais. Pastarąjį kartą gausių šeimų nariai aplankė šalies dvarus ir Lietuvos kultūros sostinę Plungę. Iki šiol siekiantys žinių ir smalsus tėveliai ir vaikai jau aplankė Druskininkus, Liškiavą, Merkinę, Perloją, Panemunės pilis ir Nidą, Anykščius, Kupiškį, Biržus ir Aukštaitijos nacionalinį parką.

Projektas „Šeimynėlė“ sutraukia 100 gausių šeimų iš įvairių Lietuvos rajonų, tai reiškia iš viso 600 dalyvių, iš kurių 400 – vaikai.

Konkursas "Šauniausia rajono gausi šeima" vyksta Molėtų ir Kupiškio rajonuose.

Konkursas „Graži mūsų šeimynėlė“ sutraukė šeimas iš visos Lietuvos: įvairių regionų, didesnių miestų ir mažesnių miestelių. Konkurso metu jos turėjo prisistatyti, paruošti vaišes, atlikti įvairias kūrybines užduotis. Laimėjo šauniausiai pasirodžiusi šeima. Šiais metais renginys vyko pirmą kartą, tačiau tikimės, kad jis taps gražia tradicija.
1 - 2 - 3 - 4 - Sekantis »
 ŠILAUOGĖS "DRAUGŲ UOGIENEI" IR GAUSIŲ ŠEIMŲ STALUI
Mes, Gausių šeimų asociacija, iš visų jėgų stengiamės, kad mūsų vienijamos šeimos jaustųsi apgaubtos dėmesiu ir šiluma.
 
KVIEČIAME VISUS GEROS VALIOS ŽMONES PAREMTI MŪSŲ VEIKLĄ, PAAUKOJANT 2% GYVENTOJŲ  PAJAMŲ MOKESČIO.
 
Bet kokia parama yra be galo svarbi mūsų šeimoms.
 
 
  tel.: +370 65057895, el. paštas: vilnius@gausiseima.lt, adresas: Kaštonų g. 3 - 9, Vilnius
Interneto svetainių kūrimas