Naujienos

2015-09-01 Rugsėjo 1-ąją palydėti 84 pirmokai iš gausių šeimų

 
        Graži partnerystės tradicija tarp GAUSIŲ ŠEIMŲ asociacijos ir UAB "RIMI LIETUVA" šiais metais  pratęsta, palydint  į pirmą klasę 84 vaikus iš įvairių Lietuvos miestų ir rajonų. Bendrijos organizavo šventes, kurių metu būsimiems pirmokėliams buvo įteiktos "RIMI LIETUVA" dovanotos  kuprinės su visomis reikalingomis mokyklinėmis priemonėmis. Šventėse dalyvavo  rėmėjai,  Seimo nariai, savivaldybių atstovai.
 Molėtų ir Vilniaus gausių šeimų bendrijos pirmokams šventė vyko  Dubingiuose - Asvejos regioninio parko lankytojų centre. Graži, restauruota 100 metų senumo buvusi karčema svetingai priėmė šeimas savo jaukioje salėje. Šeimos susipažino su Dubingių miestelio ir jo apylinkių istorija, o ji labai turtinga savo istorinėmis asmenybemis, objektais. Iškilmingos ceremonijos metu buvo įteiktos kuprinės kiekvienam pirmokėliui. Šventėje dalyvavo Seimo narys P. Čimbaras, Molėtų savivaldybės vicemeras M.Kildišius,  kurie  ne tik sveikino vaikus ir jų tėvelius,  bet vaikams paruošė dovanėles, reikalingas mokslams. Vaikai dėkojo rėmėjams, tėveliams dovanodami eilėraščius, daineles, išmoktas per vasarą.  
    Visi šventės dalyviai aplankė piliavietę ir renovuotą Dubingių dvarą, susipažino su Radvilų giminės istorija, aplankė jų šeimos kapavietę. Daug įspūdžių vaikai patyrė keliaudami Jurkiškio upelio pažintiniais takais. Upelis ir jo krantai yra suformuoti ledynmečio . Savo kelyje rado Puntuko "brolį", kuris tik šiek tiek mažesnis už Lietuvos milžiną. O kokie čia kalnai ir pakalnės!  Tako pabaigoje smagiai atsigaivino ir  nusiplovė kelio dulkes upelio vandenyje, Kelionę vainikavo  pinikas, kur visi vaišinos skautų pagamintu troškiniu ant laužo ir kitais skanėstais, kurie buvo be galo skanūs ir gaivūs po tokios įspūdingos šventės ir kelionės.Šeimos Savaitgalio diena buvo prasmingai praleista   su daug daug naujų patirtų  įspūdžių  visai šeimai. Daugiau nuotraukų galerijoje-Pirmokai - 2015
 
NUOŠIRDUS AČIŪ UŽ PARAMĄ ORGANIZUOJANT ŠVENTĘ:
 
UAB "RIMI LIETUVA’
 
ASVEJOS REGIONINIO PARKO LANKYTOJŲ CENTRUI
 
LIETUVOS NACIONALINIO MUZIEJAUS DUBINGIŲ DVARO FILIALUI
 
DUBINGIŲPAGRINDINĖS MOKYKLOS SKAUTAMS
 
Pirmokai - 2014 - O kaip smagu................
Mes, Gausių šeimų asociacija, iš visų jėgų stengiamės, kad mūsų vienijamos šeimos jaustųsi apgaubtos dėmesiu ir šiluma.
 
KVIEČIAME VISUS GEROS VALIOS ŽMONES PAREMTI MŪSŲ VEIKLĄ, PAAUKOJANT 2% GYVENTOJŲ  PAJAMŲ MOKESČIO.
 
Bet kokia parama yra be galo svarbi mūsų šeimoms.
 
 
  tel.: +370 65057895, el. paštas: vilnius@gausiseima.lt, adresas: Kaštonų g. 3 - 9, Vilnius
Interneto svetainių kūrimas