Naujienos

2015-11-17 Ministrė A. Pabedinskienė: „Socialinio būsto kompensavimui Vilniaus regiono savivaldybėms skyrėme 2,6 mln. eurų, tačiau per 9 mėnesius nepanaudotas nei euras“

 Šiandien susitikusi su Vilniaus regiono merais ir jų pavaduotojais socialinės apsaugos ir darbo ministrė Algimanta Pabedinskienė kvietė juos būti aktyviais ir prisidėti, kad naujoji paramos būstui forma – būsto nuomos ar išperkamosios būsto nuomos mokesčių dalies kompensacija – įsibėgėtų ir socialinio būsto laukiančiųjų eilės mažėtų. Ministerija 2015 m. tam skyrė 2,6 mln. Eur, tačiau per šių metų 9 mėnesius savivaldybės šių lėšų nepanaudojo
Siekiant šeimas paraginti aktyviau naudotis socialinio būsto nuomos galimybėmis, kompensacijos dydis šiai formai nuo lapkričio 1-osios visoms savivaldybėms padidintas 60 procentų.

 

„Atsižvelgėme į rinkos kainų pokyčius ir padidinome koeficientą 60 proc., todėl dabar, pvz., Vilniaus mieste kvadratinio metro kompensacijos dydis pasiekė beveik 9 eurus. Manau, šie įkainiai gali motyvuoti ir būsto nuomotojus išeiti iš šešėlio“, - pažymėjo ministrė Algimanta Pabedinskienė.

 

Ministrė paragino merus paspartinti ir pačios savivaldos rengiamas teisines ir administracines procedūras, kad šių savivaldybių gyventojai greičiau galėtų pasinaudoti jiems reikalinga parama, kvietė ieškoti lankstesnių priemonių skatinant šeimas nuomotis būstą, o nuomotojus aktyviau motyvuoti tai daryti, ieškoti galimybių suteikti didesnes garantijas nuomotojams.

 

 

Vengrija ir Austrijos sostinė Viena - Vengrijos dvasininkijos centre-vienuolynas,seminarija
Mes, Gausių šeimų asociacija, iš visų jėgų stengiamės, kad mūsų vienijamos šeimos jaustųsi apgaubtos dėmesiu ir šiluma.
 
KVIEČIAME VISUS GEROS VALIOS ŽMONES PAREMTI MŪSŲ VEIKLĄ, PAAUKOJANT 2% GYVENTOJŲ  PAJAMŲ MOKESČIO.
 
Bet kokia parama yra be galo svarbi mūsų šeimoms.
 
 
  tel.: +370 65057895, el. paštas: vilnius@gausiseima.lt, adresas: Kaštonų g. 3 - 9, Vilnius
Interneto svetainių kūrimas