Naujienos

2010-05-12 Gausios šeimos diena gegužes 08 dieną Vilniaus botanikos sode (Kairėnai)

Šeštadienį, gegužės 8-ąją „Gausios šeimos dienoje" Vilniaus Universiteto Botanikos sode susirinko apie 270 dalyvių iš maždaug 70 šeimų. 

 „Gausios šeimos diena" buvo džiugi ir nuoširdi šventė. „Dalyviai nestokojo geros nuotaikos ir šypsenų, nenuvylė oras, o vaikai bei tėveliai mėgavosi įvairiomis pramogomis.

Kai kurios šeimos pademonstravo ir savo muzikinius talentus, o vėliau visi dalyviai džiaugėsi ne tik žydinčiu Botanikos sodu, bet ir dalyvavo orientacinėse varžybose, jodinėjo poniais bei dalyvavo kituose žaidimuose.  

„Gausios šeimos dieną" buvo paskelbta ir šeima, pelniusi pagrindinį „Gausi šeima 2010" titulą - juo buvo pagerbta Zitos ir Kęsto Mačiulių šeima, kuriai BIGBANK AS filialas skyrė 2000 litų piniginį prizą. Z. ir K. Mačiulių šeimoje - šeši visuomeninėje veikloje aktyviai dalyvaujantys vaikai. „Šeima yra labai darbšti, puikiai tarpusavyje sutaria, vieni kitus visuomet palaiko. Visa šeima aktyviai dalyvauja įvairiuose bendruomeniniuose renginiuose, domisi kultūriniu gyvenimu ir visuomet padeda bėdos ištiktiesiems. Nepaisant visų rūpesčių, kurie kartais užguldavo šios šeimos pečius, Mačiuliai išlaikė sveiką humoro jausmą ir neblėstantį optimizmą." (Ištrauka iš pristatymo).

Vaikai iš gausių šeimų pateikė daugiau nei šimtą piešinių konkursui „Mano šeima", o geriausi jaunieji dailininkai buvo apdovanoti renginio rėmėjų, organizatorių ir šventės globėjos Daivos Vitkienės įsteigtais prizais. Renginyje apsilankė Seimo socialinių reikalų ir darbo komiteto pirmininkas Rimantas Dagys, o Socialinės apsaugos ir darbo ministerijos atstovai Lina Bušinskaitė bei Tomas Milevičius perdavė ministro Donato Jankausko sveikinimą.  

Tikime, kad ši šventė taps tradicine, kuri vienu metu vyks visose trijose Baltijos valstybese: Estijoje, Latvijoje ir Lietuvoje.
 
Pirmokai - 2011
Mes, Gausių šeimų asociacija, iš visų jėgų stengiamės, kad mūsų vienijamos šeimos jaustųsi apgaubtos dėmesiu ir šiluma.
 
KVIEČIAME VISUS GEROS VALIOS ŽMONES PAREMTI MŪSŲ VEIKLĄ, PAAUKOJANT 2% GYVENTOJŲ  PAJAMŲ MOKESČIO.
 
Bet kokia parama yra be galo svarbi mūsų šeimoms.
 
 
  tel.: +370 65057895, el. paštas: vilnius@gausiseima.lt, adresas: Kaštonų g. 3 - 9, Vilnius
Interneto svetainių kūrimas