Naujienos

2010-08-30 Pirmokų šventė 2010

Rugjūčio 31 d. Gausių šeimų asociacija jau šeštus metus iš eilės bendradarbiaudama su mažmeninės prekybos tinklu „Rimi Lietuva” naujiems mokslo metams į mokyklą padėjo suruošti 106 gausių šeimų pirmokus iš Vilniaus, Kauno, Šiaulių, Klaipėdos, Panevėžio, Molėtų ir Kupiškio raj.

 

 

 5  šeimos iš 106, rugsėjo 1-ąją į mokyklą išleidžia savo dvynukus.

 

Gausioms šeimoms ir jų mažiesiems surengtoje šventėje „Rimi Lietuva” pirmokams padovanojo mokymuisi skirtų kanceliarinių prekių pripildytas mokyklines kuprines, kurių bendra vertė siekia beveik 10 tūkst. litų.

 

„Sunkesniais laikais mūsų prekybos tinklui ypač svarbiu prioritetu išlieka pačių pažeidžiamiausių socialinių grupių rėmimas. Gausių šeimų pirmokų išleidimas į mokyklą kasmet suteikia galimybę prisidėti prie būtiniausių Lietuvos gausių šeimų poreikių ir praskaidrinti jiems šią dieną“, - sako „Rimi Lietuva“ marketingo ir viešųjų ryšių vadovas Robertas Liudvinavičius.

 

Iš viso Gausių šeimų asociacija kartu su „Rimi Lietuva“ nuo 2005 m. mokyklai padėjo suruošti 661 gausių šeimų mažylį. Tarp išleistų į mokyklą – 18 dvynių ir du ketvertukai.

 

Vaikų užimtumo centro darbeliai
Mes, Gausių šeimų asociacija, iš visų jėgų stengiamės, kad mūsų vienijamos šeimos jaustųsi apgaubtos dėmesiu ir šiluma.
 
KVIEČIAME VISUS GEROS VALIOS ŽMONES PAREMTI MŪSŲ VEIKLĄ, PAAUKOJANT 2% GYVENTOJŲ  PAJAMŲ MOKESČIO.
 
Bet kokia parama yra be galo svarbi mūsų šeimoms.
 
 
  tel.: +370 65057895, el. paštas: vilnius@gausiseima.lt, adresas: Kaštonų g. 3 - 9, Vilnius
Interneto svetainių kūrimas