Naujienos

2011-09-16 Projektas "Aš ir mes" startavo Kaune

VšĮ Vaiko ir tėvų centras „Aš ir mes“ vykdo projektą „Šeimos stabilumo stiprinimas“, finansuojamą Socialinės apsaugos ir darbo ministerijos.
Projekto tikslas - teikti psichosocialinę pagalbą sutuoktiniams, tėvams ir vaikams, stiprinant šeimos narių tarpusavio santykius, suteikiant žinių apie naujus konfliktų sprendimo būdus, ugdant pozityvaus bendravimo šeimoje įgūdžius.
2011 metų birželio mėnesį gausių šeimų asociacijai „Vaivorykštės taku“ priklausantys tėvai rinkosi į grupinius užsiėmimus. Buvo suorganizuoti 4 grupiniai užsiėmimai, skirti tėvystės įgūdžių tobulinimui. Temos: kaip padėti vaikams susidoroti su savo jausmais, patrauklus bendradarbiavimas tarp tėvų ir vaikų, alternatyvos bausmėms, vaikų savarankiškumo, pasitikėjimo savimi  skatinimas, pagyrimai.
2011 metų rugsėjo – spalio mėnesį bus pravesti 5 užsiėmimai gausių šeimų asociacijai  „Vaivorykštės taku“ priklausančių šeimų vaikams, siekiant ugdyti jų socialinius įgūdžius, mokyti atpažinti savo ir kitų jausmus, mokyti atpažinti ir suvaldyti kylantį pyktį, apsvarstyti etinius bei moralinius savo pasirenkamo elgesio aspektus bei agresyvų elgesį keisti socialiai priimtinais elgesio būdais.
2011 metų lapkričio – gruodžio mėnesį bus pravesti 3 užsiėmimai gausių šeimų tėvams, skirti šeimos narių tarpusavio santykių stiprinimui. Temos: pagalba įveikiant tarpusavio bendravimo sunkumus, krizes, nauji konfliktų sprendimų būdai, būdai, padedantys išvengti konfliktų. Bus dirbama ties tuo, kas padeda augti kiekvienam asmeniškai ir leidžia džiaugtis bendrumu ryšyje su sutuoktiniu.
 
Gausios šeimos diena -2012. Koliažų konkurso darbai
Mes, Gausių šeimų asociacija, iš visų jėgų stengiamės, kad mūsų vienijamos šeimos jaustųsi apgaubtos dėmesiu ir šiluma.
 
KVIEČIAME VISUS GEROS VALIOS ŽMONES PAREMTI MŪSŲ VEIKLĄ, PAAUKOJANT 2% GYVENTOJŲ  PAJAMŲ MOKESČIO.
 
Bet kokia parama yra be galo svarbi mūsų šeimoms.
 
 
  tel.: +370 65057895, el. paštas: vilnius@gausiseima.lt, adresas: Kaštonų g. 3 - 9, Vilnius
Interneto svetainių kūrimas